The Division betası ertelendi…

Rainbow Six: Siege’in günümüzü gecemizi kemirdiği şu günlerde, merakla beklediğimiz The Division’dan erteleme haberleri geldi.

Bu ay içinde başlaması beklenen beta sürecinin, son yapılan açıklama ile 2016 başlarına ötelendiği duyuruldu. Ön sipariş ile oyunu satın alanların öncelikli olarak davet edileceği betada, ayrıca kayıt yaptıranlar için ihtiyaç oldukça Ubisoft tarafından yeni davetiyeler gönderilecek.

Bu hafta içinde çok kısıtlı bir Alpha sürecinin yine de başlayacağını ve Xbox One’a özel olacağını söyleyelim. Ubisoft’un çok ciddi kısıtlamaları sebebiyle bu teste ait yüksek kalitede bir oynanış videosu görmemiz, en azından resmi olarak pek mümkün gözükmüyor.

Xbox One için hazırlanan kapalı alfa sürümü 23.2gb’lık bir indirme boyutuna sahip.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr