The Legend Of Zelda: Tri Force Heroes’un fragmanı yayınlandı!

The Legend Of Zelda: Tri Force Heroes’un fragmanı yayınlandı ancak hem hayal kırıklığı yarattı hem de sevindirdi. Sevindirdi çünkü online eşleşmesi var. Bunun ötesinde 32 dungeon ve birde rekabet edebileceğimiz coliseum var. Kazanan takım yeni sihirli kostümler yaratmak için item kazanıyor bu arada. Bizden demesi.

Hayal kırıklığına uğrattı çünkü bilindik Zelda ruhu yok. Şöyle yok, Nintendo bu sefer zengin bir prensesi konu almış. Zengin prensesimiz lanetli ve artık eski prenses halinden eser yok ve sadece tulumu var artık. Yani kısaca Zelda serilerinin ruhunu yansıtmıyor. Nerede o güçlü kadın figürü, karakteri. Bakalım nasıl bir oyun olacak. Buyurun fragman.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr