The Shenmue III duyurusu Dreamcast satışlarını arttırdı.

Altı ay öncesine kadar Shenmue ya da Shenmue II’yı eBay’de $15 dolara kadar inen fiyatlarda bulabilirdiniz. İki oyunda bitiş senaryoları yüzünden düşük seviyede satılıyordu. Ancak Shenmue III’ün duyurulmasından sonra ikinci el Dreamcastler’de ve her iki Shenmue oyunu için talep yükseldi.

MCV‘nin(The Market For Computer & Video Games) duyurduğuna göre, E3 duyurusundan beri Dreamcastler’de ve Shenmue oyunlarında perakende satışlar artmış.

Geçen hafta 20 adet Dreamcast sattık. Birden insanlar Shenmue oyunlarının orijinallerini nerede bulabileceklerini sormaya başladılar. Shenmue III’ün anonsundan beri insanların bu oyun serilerine karşı ilgisi arttı.

Not olarak belirtmek isterim ki şahsen ben 6 ay önce eBay’de $15 dolara kadar inen oyunu şu günlerde $100 dolara görüyorum.

Peki sizin hala Dreamcastiniz var mı? Varsa Shenmue oyunlarını oynamayı düşünür müsünüz?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

E3 mesaisi başlıyor, ilk olarak sahnede EA PLAY var. Bu ay LEVEL Dergisi'nin kapağını süsleyen Star Wars Jedi: Fal… https://t.co/xlqSaYLEnq
RT @G2Bolukbasi: Adımı şurada görmenin bana verdiği heyecan anlatılamaz bile... Formula 1’in resmi sitesinde benim hakkımda bir haber olmas…

Flickr