The Witcher III 1.05 yaması nihayet Xbox One ve Ps4 için hazır!

The Witcher III: Wild Hunt’a Playstation 4 ve Xbox One için yeni yama geldi.

Çıktığı günden itibaren yılın oyunu ödüllerinin en büyük favorilerinden biri olan ve kritiklerden çok iyi yorumlar alan The Witcher serisinin son oyunu Wild Hunt, PlayStation 4 ve Xbox One için bir kez daha yamandı.

Bu ay başında önce PC’ye gelen, şimdi de yeni nesil konsollara çıkan 1.05 güncellemesi ile birlikte oyundaki paramızın 65.535’i geçtikten sonra sıfırlanması, menüye döndükten sonra Geralt’ın kıyafetlerinin artık ıslanmaması, Mutagen bonuslarının düzgün kaydedilmemesi ve stabilite problemleri giderilmiş.

Full yama notları için; Tık

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr