Tour de France 2016’dan ilk fragman!

Le Tour de France 2016 resmi video oyunlarının çıkış zamanı yaklaşıyor; Yeni Çıkış Fragmanları yayınlandı. Oyunlar PlayStation 4, Xbox One ve PC için bitiş çizgisini 16 Haziran’da geçecekler.

The Tour de France 2016 resmi oyunları 16 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkıyor. Bisiklet tutkunları ve Grande Boucle severler tuttukları takımın formasını giyerek konsol versiyonlarında Turda bisiklet kullanma veya PC versiyonunda spor menajeri olma şansına sahip olacaklar.

Konsollar için çıkacak olan Tour de France 2016’da 2016 Turundaki 21 aşamada ve Critérium International veya Dauphiné gibi diğer büyük yarışmalarda sarı formayı giymeye hak kazanmak için en büyük şampiyonlarla oynayacaksınız. Yarışın en heyecanlı anlarında bisikletçinizle hücum yapacak, sprinte kalkacak, sizi geçmek isteyenlere karşılık verecek, en iyi yol çizgisini takip ederek taktiksel kararlar vereceksiniz. Yola ister yalnız başınıza çıkabilecek, ister aynı ekranda arkadaşlarınızla mücadele edebilecek veya işbirlikli olarak oynayabileceksiniz.

Bu yıl rotalara hayat veren geliştirilmiş grafikler sayesinde Champs-Elysées’teki büyük final öncesi Mont Saint-Michel ve Mont Ventoux’tan geçerken daha da gerçekçi bir deneyim sizi bekliyor. Yeteneklerinizi teste tabi tutan Mücadele modu artık çokluoyuncu destekli; kurduğunuz takımı çeşitli sezonlar boyunca oynadığınız Pro Team modu ise bir çok yenilik ve yeni sponsor ve görev sistemi ile sizi bekliyor. Son olarak da sprint severler artık bitiş çizgisini önde bitirmek için “bisikletlerini öne uzatarak” o çok değerli birkaç santimi kazanabilecekler.

Bu yeni versiyonda zirveye ulaşma yolunda rehberlik ettiğiniz genç bir bisikletçiyi oynadığınız Pro Cyclist modu da sizin, takım arkadaşlarınız ve menajeriniz arasında daha fazla etkileşim ile geri dönüyor. Kariyer modu da yeni görev ve sponsor sistemi sayesinde daha sağlam bir mücadele sunacak. Grafik yenilikleri, yeni manzaralar, daha temiz bir arayüz, geliştirilmiş bilgi akışı ve bisikletçilerin fizyolojik yeteneklerini göz önüne alan ve gruptan kopma sırasındaki davranışları geliştiren yeni yapay zeka sayesinde 2016 versiyonu çok daha gerçekçi olacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.