Transformers: Devastation için yeni video yayınlandı

Activision’ın yayınlayacağı, Platinum Games’in geliştirdiği Transformers: Devastation için tanıtım videosu yayınlandı.

Transformers’ın 1984-1987 arasındaki serisindeki çizgilerin kullanıldığı oyun, o dönemin gençleri, çocukları ve bebekleri için şu an bir gülümseme yaratacaktır.(ben ilk gördüğümde aaa ilk hali la, dedim) Oyun, tamamen çizgi film havasında olduğundan keyifli bir görüntüsü var. Dövüşler de 1980’lerin çizgi filmlerinde efektler ile aynı olmuş.

Oyunun senaristini ise başka bir oyundan tanıyabileceğiniz; Metal Gear Rising: Revengeance’ın yönetmeni Kenji Saito. Oynayabileceğimiz karakterler de şimdilik Optimus Prime, Bumblebee, Sideswipe, Wheeljack ve Grimlock olarak açıklanmış durumda.

Tatlı bir nostalji ve heyevan yaratan oyunun bu sene güz aylarında PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 ve PC için çıkması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr