EA’nin bu yıl E3 konferansında tanıttığı oyunlar arasından ön plana çıkanlardan biri kuşkusuz Unravel oldu ve Unravel dünyasını keşfedeceğimiz yeni bir tanıtım videosu yayımlandı.

Coldwood Interactive ve EA bulmaca-platform tarzındaki Unravel’ın yapım aşaması ve grafiklerinin ardında yatan nedenleri bizlerle paylaştı. Unravel’e ilk baktığımızda arka plandaki güzellikler hemen göze çarpıyor. Tamamen yeni bir oyun olan Unravel, şaşırtıcı derecede net olan grafikleri, yaratıcı hikayesi ve sadeliği ile dikkat çekiyor.

Unravel’in hikayesi kişisel bir fikirle oluşturulmuş. Yaratıcı Direktör Martin Sahlin, bir bulmaca oyunu yaratmaktan ziyade kendi yaşantılarını ve onlar için anlamlı olan şeyleri düşünerek projeye başladıklarından bahsediyor. Kısacası, Unravel’in hikayesi aşk ve insanlar arasındaki o güçlü bağ. Bu iplik de onun simgesi.

Unravel, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 9 Şubat 2016’da yerini alacak. Fiyatı şimdilik 19,99$ olarak belirlenmiş, ülkemize geldiğinden fiyatı ne olacak göreceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr