Unreal Tournament geri geliyor!

Ahhh daha dün gibi hatırlarım browser halini. O 2D halini. Ne güzel oyundu, hala tadı damağımda hiç bıkmadan usanmadan oynadığımı bilirim. Evet haber başlığında da gördüğünüz gibi kendisi geri geliyor. Şu anda pre-alpha aşamasında olan oyunu bedava indirip oynayabiliyorsunuz. Ancak Pre-Alpha’nın altını çizmek isteriz.

Epic Games oyuna iki yeni karakter geldiğini ve bunların Skaarj ve Necris olduğunu söyledi. Aynı zamanda yapımcı oyunu şimdiye kadar çıkardıkları en iyi oyun olarak değerlendirdi. 3 Yeni harita, yeni seviye sistemi, çevrimdışı oyun modları ve daha birçok özellikle gelen oyunumuz Unreal Tournament, sadece PC’ye geliyor.

Bir de Pre-Alpha trailerımız var, iyi seyirler dileriz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr