Until Dawn, Japonya’da sansüre yakalandı!

Sanırım korku oyunundan bahsederken içerisinde ölümlerin olduğunu söylemek, spoiler sayılmaz. Ancak kendi maceranızı yaşadığınız oyunda kimin ne zaman öleceğini tabii kide sizin seçimleriniz belirliyor. Yazının devamında ki video da bulunan sahne belki de sizin başınıza hiçbir zaman gelmeyecek ama spoilerlardan hayli hayli nefret ediyorsanız, devam etmenize hiç gerek yok.

Censored Gaming tarafından paylaşılan sahne, dairesel bir testerenin Josh arkadaşımıza doğru yavaşça ilerledikten sonra yolunda bulduğu Josh’un parçalarına neler yaptığını gösteriyor. (Biliyorum iğrenç..) Aşağıda vereceğimiz sahnenin orijinal videosudur ve gerçekten neler olduğunu gösteriyor, lakin aynı videonun devamında gösterildiği gibi Japonya’da işler daha değişik işliyor çünkü ekran tamamen siyah oluyor. Bu yetmiyormuş gibi, ekran da hiçbir şey görmüyor olmanıza rağmen Josh arkadaşımızın sesini (çığlıklarını) rahatça duyabiliyorsunuz ki bu işleri daha da iğrenç hale getiriyor.

Buyurun eğer benim midem sağlam bana bir şey olmaz diyorsanız videomuz aşağıda;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr