Xbox’tan Windows 10 için 1080p60 stream güncellemesi

Windows 10’daki streaming kalitesini arttırmak için yapmanız gereken değişiklikleri daha önce duyurmuştuk, şimdi de Xbox’a 1080p60fps yayın seçeneği geliyor.

Windows 10 ile beraber hayatımıza giren ve Microsoft’un E3 fuarındaki en büyük bombalarından biri olan Xbox oyunlarını Windows 10 üzerinde stream etme seçeneği artık iyiden iyiye hayatımıza girmiş durumda. Henüz bebek sayılabilecek uygulama başladığında seçili konfigürasyon “safe-mode” seçeneğine yakın olsa da artık Microsoft kaliteye odaklanmaya başlamış gibi gözüküyor.

Xbox’ın Ağustos ayı güncellemesinde artık 1080p 60 fps yayın seçeneği mevcut ama tek değişiklik bundan ibaret de değil. Artık başka kanallardan satın aldığınız oyunlarınızı manuel olarak koleksiyonunuza ekleyebileceksiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr