Yenilenen Skyrim, Wolfenstein 2, Prey 2, The Evil Within 2 E3 için yolda!

Bethesda E3 konferansının en bomba haberlerinden biri olan yenilenmiş The Elder Scrolls 5: Skyrim oyunu 13 Haziran Pazartesi Saat 05:00 sularında tüm detaylarıyla bizlerle olacak.

E3 konferansları için detaylı bilgiyi buradan bulabilirsiniz.

Peki Bethesda bununla kalır mı? Tabii ki hayır! Yeniden duyurulan Prey 2’nin dışında Wolfenstein ve The Evil Within’nin de 2. oyunlarının geleceği hakkında hakkında duyumlar aldık.

Tüm DLC ve modlar dışında bilmediğimiz yeniliklerin de olduğu Skyrim efsanesine tekrar dönecek olmanın verdiği heyecan ise ayrı bir konu. Geliştiricilerin onayıyla emin olduğumuz bu yeni Skyrim’de nelerin değiştiğini, konsol ile ne gibi bir uyum sağladığını ve daha fazlasını, Bethesda konferansında hep birlikte göreceğiz.

Prey 2’ye gelirsek, oyunun 2011 yılında duyurulduğu halinden çok farklı olduğunu, ve 2014 yılında iptal edildikten sonra üzerinde çokça çalışıldığını ve geliştirildiğini öğrendik.

screenshot-prey2-01
The Evil Within 2 ve Wolfenstein: New Order 2 hakkında ise elle tutulur bir bilgi bulunmuyor.

jpg
11 Kasım’da çıkacak olan Bethesda’nın diğer bir gözdesi Dishonored 2’nin ise tanıtım videosundan fazlasını bu yıl konferansında göreceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr