HEX artık Steam’de!

Gameforge ve HEX Entertainment dijital kart koleksiyonu oyunu HEX: Shards of Fate’i artık Steam yayın platformunda hizmete sunuyor. Oyun dükkanda ücretsiz olarak indirilmeyi bekliyor.

HEX: Shards of Fate, bir kart koleksiyonu oyununun (TCG) zorlu stratejik planlamasını, çok oyunculu çevrimiçi bir rol yapma oyununun (MMO) zengin içerikli derinliğiyle birleştiriyor ve bu sayede yepyeni bir tür yaratıyor: MMOTCG.

HEX: Shards of Fate’in tümüyle dijital olarak düzenlenmesi sayesinde TCG hayranlarına, oyun duygusunu daha da değişken ve stratejik hale getiren yeni oyun dinamikleri sunuluyor. HEX: Shards of Fate bunun yanında büyük oyun dünyası ve yetenek sistemiyle birlikte PVE kampanyası gibi eşsiz MMO unsurları da barındırıyor. Oyun bu şekilde tür sınırlarını yıkıyor ve geniş kapsamlı bir taktik eğlence sunuyor.

Steam kullanıcıları ayrıntılı bilgiyi bu sayfada bulabilir
http://store.steampowered.com/app/410380/

Steam-Screenshot-01

Steam-Screenshot-07

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstation'dan büyük "Black Friday" indirimi! https://t.co/llDCvUq77P https://t.co/VTY98JbfAz
Mount & Blade Bannerlord'dan yeni bilgiler var! https://t.co/wgYWgi4nvF https://t.co/6RChjR7luM

Flickr