Humble Bundle’ın bu haftaki konuğu Capcom!

Çok düşük fiyatlar ödeyerek birçok oyuna sahip olmamızı ve kanserli hastaların tedavileri için veya çeşitli hayır kurumlarına yardımda bulunmamızı sağlayan Humble Bundle, bu hafta Capcom oyunlarıyla karşımızda.

Çoğu oyun severin uğradığı ve çok düşük fiyatlara müthiş oyunlara sahip olmamamızı sağlayan Humble Bundle bu hafta Capcom oyunlarını bize sunuyor. Paketlere bakacak olursak ilk paketimiz şöyle:

1 Dolar veya daha fazla ödeyerek: STRIDER, Resident Evil Revelations 2 – Episode 1: Penal Colony, Lost Planet 3 Complete Pack ve Bionic Commando: Rearmed oyununa sahip olabilirsiniz. Ayrıca Resident Evil: Revelations 2 Deluxe için %40 indirim ve Dragon’s Dogma: Dark Arisen için %30 indiriminden yararlanabilirsiniz.

Eğer cüzdanınızdan 8.68 Doları çıkartmayı göze alırsanız: Resident Evil Revelations, DmC: Devil May Cry, Resident Evil 4, Remember Me ve pakete eklenecek olan bir oyun daha sizin olacak.

Son paketimiz ise 15 Dolar değerinde ve karşılığında Devil May Cry 4 Special Edition ve Resident Evil 6‘yı sizlere sunuyor. Ayrıca bu paket, yeni abonelerine Humble Monthly için %10 indirim bulunan bir kupon veriyor.

Capcom oyunlarını seviyorsanız bu paketler kaçmaz! Satın almak için buraya tıklayınız.

humblebundle

humblebundle2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr