MOBA oyun sektörünün gelişimi PC platformu kadar diğer platformlara da etki etmeye başladı. Yavaş yavaş konsollara adım atmaya başlayan MOBA oyunları, mobil oyun sektöürü için de hız kesmiyor.

Spacetime Studios’un bir süredir üzerinde çalıştığı ve merakla beklenen MOBA oyunu Call o Champions sonunda piyasadaki yerini aldı. Ancak oyun öncelikle iOS platformları için piyasaya çıktı. An itibariyle Call of Champipons iPad ve iPhone için App Store’dan ücretsiz indirilebilir durumda.

Beşer dakikadan 3v3 maçların yapıldığı Call of Champions’ın yapımcıları oyun için iki yıldır üzerinde çalıştıklarından bahsetti. Yapımcılar şiddetli ve rekabet dolu mobil oyuncular için mükemmel bir oyun deneyimi sunmaya çalıştıklarından bahsetti. Hem oynanışı, hem sosyal yönü zengin bir mobil MOBA oyunu arıyorsanız Call od Champions’a göz atın derim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr