Sega’da kan kaybı sürüyor!

Yakın zamanda klasiklerinden Afterburner Climax ve Streets of Rage gibi oyunları mobil oyun marketinden “şirket standartlarının altında kaldığı” için çeken Sega’da yaprak dökümü devam ediyor.

Son olarak 25 Mayıs itibari ile ChuChu Rocket!, Gunstar Heroes, Streets of Rage 2, Shinobi 3, Sonic Spinball ve Shining Force’u piyasadan çeken Sega’nın klasiklerinden sadece Sonic 1 ve 2, CD ve Crazy Taxi mobil marketlerde kalmış durumda. Android kullanıcıları emülatörler aracılığı ile kaldırılan bu oyunlara hala ulaşabilirken iOS kullanıcıları için veda zamanı gelmiş gibi gözüküyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr