Tokyo Game Show’da bir ilk!

Oyun dünyasının en büyük etkinliklerinden olan Tokyo Game Show, tarihinde ilk kez mobil oyun platformlarını resmi olarak oyun dünyasının bir parçası olarak saydı.

Bu seneki posterinin dünyaya tanıtılmasıyla beraber internette oyun severler arasında bir bomba etkisi yapan Tokyo Game Show’un aslında bu değişimi çok da büyük bir sürpriz sayılmaz. Sega, Nintendo, Square Enix ve Konami gibi önemli Japon oyun üreticilerinin mobil platformlara kaymaya başlamasının, Tokyo Game Show’da mobil oyunların resmi olarak oyun dünyasının bir parçası olarak sayılmasında etkisi gerçekten çok büyük.

Posterimizde ise sağ elinde Smartphone sol elinde bir kontroller tutan bir kaykaycı genç hanım bulunurken kontrollerı tuttuğu kolunda takılı olan Smartwatch’tan çıkan hayallet de gözlerimizden kaçmıyor, peki sizce oyunların geleceği mobil platformlar mı?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr