Mojang’tan yeni oyun, Cobalt

Microsoft Mojang’ı aldıktan sonra Mojang’ın sadece minecraft ile kalmayacağını duymuştuk bazı ağızlardan. Gamescom konferansı ile de bunu kanıtladılar. Yeni oyunlarının adı Cobalt.

Cobalt bana biraz Worms, biraz (bilen bilir) Soldat’ı hatırlattı. Çok hoş grafiklerle birlikte oyunu tatlılık üzerine kurmuşlar sanki. Evet birbirimizi vurup öldüreceğiz, kapışacağız belki ama “çok hoş bu” tepkisini de almak istiyorlar anlaşılan. Gamescom ile yayınlanan videoya baktığımızda bir hayli eğlenceli bir oyunun geldiğini söyleyebiliriz.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Bugra 2 years ago | Cevapla
    Yeni gündeme gelen bir oyunmuş gibi duyurmayın. Cobalt uzun zamandır Mojang'ın planlarında olan bi oyun.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr