Archlord 2’nin yeni güncellemesi bugün yayınlandı!

Sevilen MMORPG oyunlarından Archlord 2 için bugün yepyeni bir güncelleme yayınlandı. Güncellemenin beraberinde getirdiği yeniliklere şöyle bir bakalım.

Season of Siege ismiyle yayınlanan güncellemenin en büyük yeniliği oyuna getirdiği kale savaşları ile lonca savaşlarına yeni bir boyut kazandırması oldu. Pek tabii ki güncelleme ile beraber oyuna çeşitli savunma ve saldırı eşyaları eklendi. Barikatlar, savunma kuleleri ve bombalar oyuna eklenen eşyalardan bazıları.

Son olarak Webzen’in düzenlediği etkinlik ile eğer karakterinizi 15 Eylül’e kadar 20 üzeri seviyeye çıkarırsanız, veya hali hazırda 20 üzeri bir karakteriniz var ise bir kerelik ücretsiz satın alabileceğiniz seviye atlama eşyası sayesinde, karakterinizi 54. seviyeye çıkarabileceksiniz.

red-tear-land-skirmish_635712570877119808

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr