Armored Warfare stres testlerine başlıyor!

World of Tanks ve War Thunder’dan sonra pek de mutlu etmeyen Armored Warfare’daki gelişim biraz yavaş ilerlese de oyunun hala erken erişim seviyesinde olduğunu unutmamak gerekiyor. Yapımcılar hala oyunu her yönden geliştirmeye çalışıyorlar.

Öyle ki Obsidian Entertainment oyunun sunucu problemlerini tespit edebilmek ve çözebilmek adına stres testlerini herkese açık olarak gerçekleştireceğini açıkladı. Açık betadan önceki son testler olacak olan bu süreç 24-26 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Stres testlerinde oyunun 0.9 versiyonu yer alacağı gibi açık betada da aynı versiyon olacak. Son olarak testlere katılan oyuncuların çok çeşitli hediyeler kazanacağını da belirtelim.

harbingerwip_2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr