Armored Warfare T-90 tankını tanıttı

İkinci dünya savaşına dair savaş araçlarını kullandığımız War Thunder ve Wargaming üçlüsünden sonra türe yeni bir soluk kazandırmayı hedefleyen Armored Warfare’da tüm hızıyla oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Modern savaş araçlarını bizlere sunacak olan oyun henüz alfa aşamasında ve bir takım teknik sorunlar yaşıyor olsa da tam sürümü beklemeden oyuna dair bir yorum yapmak doğru olmaz. Zaten konumuz da bu değil. Asıl haberimize gelecek olursak oyunun yapımcısı Obsidian Entertainment yepyeni bir tankı daha tanıttı.

Üçüncü erken erişim testinde olan oyuna dahil olan T-90 tankı bir Rus aracı olarak karşımıza çıkıyor. T-90 tankları Rus ordusunun T-80 tanklarının yerini doldurması için üretilmiş ve günümüzde Rusya ve Hindistan ordusunun kullandığı bir tanktır. T-90 tankları Armored Warfare’da Tier 8 bir araç olarak gözükecek. Güçlü bir zırha ve düşmanlara ciddi hasarlar verebilecek 125 mm’lik bir topa sahip olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr