Dirty Bomb’a yeni güncellemesi yayınlandı!

Halihazırda açık betada olan Dirty Bomb, hızlı oynanışıyla, genel oyun yapısıyla ve sahip olduğu paralı asker çeşitliliği ile şimdiden pek çok oyuncunun gönlünde taht kurdu.

Oyun güncellemelerine devam ederek ve sürekli olarak kendini geliştirerek yoluna devam ediyor. Son olarak Dirty Bomb’un yayınladığı son güncelleme olan The Containment War bu oyun içeriğini geliştirmeye devam ediyor. Yeni güncelleme oyuna yepyeni bir paralı asker getirdi. Yeni paralı asker Stoker’ın yanı sıra yeni harita Dome ve tamamlanmış Execution modu oyunculara sunuldu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr