Dirty Bomb’a yeni güncellemesi yayınlandı!

Halihazırda açık betada olan Dirty Bomb, hızlı oynanışıyla, genel oyun yapısıyla ve sahip olduğu paralı asker çeşitliliği ile şimdiden pek çok oyuncunun gönlünde taht kurdu.

Oyun güncellemelerine devam ederek ve sürekli olarak kendini geliştirerek yoluna devam ediyor. Son olarak Dirty Bomb’un yayınladığı son güncelleme olan The Containment War bu oyun içeriğini geliştirmeye devam ediyor. Yeni güncelleme oyuna yepyeni bir paralı asker getirdi. Yeni paralı asker Stoker’ın yanı sıra yeni harita Dome ve tamamlanmış Execution modu oyunculara sunuldu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr