Elsword’a yeni eklenti geldi

Anime görselliği ve iki boyutlu oyun yapısıyla kendine has bir kitlesi bulunan MMORPG oyunu Elsword için yepyeni bir güncelleme geldi. Lanox isimli bu güncellemenin içeriğine gelin bir göz atalım.

Bu güncelleme ile beraber gelen belki de en önemli haber, seviye sınırının artmış olması. Lanox güncellemesiyle beraber oyuncular yeteneklerini 75. seviyeye kadar geliştirebilecekler. Bunun yanı sıra pek çok yeni zindan, pek çok yeni boss ile beraber Elsword oyuncularını bekliyor. Yine birbirinden farklı savaş alanları ve bu savaş alanlarındaki farklı yaratıklar güncellemeyle gelen bir başka özellik. Bu kadar çok içerikle beraber elbette oyunda yeni görevleriyle beraber yeni NPC’ler oyuncuları karşılayacaklar. Son olarak Elsword oynuyorsanız yeni güncellemeyle beraber birkaç yeni etkinliğin de oyuna dahil olacağını duymak sizi sevindirebilir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr