Endwar Online kapalı betada!

Ubisoft sürpriz bir şekilde Tom Clancy’s Endwar markasını online dünyaya uyarlama kararı aldı ve oyunu tarayıcı tabanlı bir yapım olarak oyunculara sunacak. Oyun orijinal Endwar oyunun senaryosunu devam ettirecek ve dünyadaki süper güçlerin arasındaki savaşı konu alacak. Bu taraflar para ve kaynaklar için birbirleriyle savaşacaklar.

Kapalı betasının dün başladığı Tom Clancy’s Endwar, şu an itibariyle her bir taraf için iki farklı komutan daha bulunduruyor. Bu yönüyle RPG ögeleri de barındıran oyunda oyun içeriği bir hayli zengin olacak. PvP savaşlarının yanında oyuna kolayca alışabilmemiz için single player modlarıda bulunuyor ve kapalı beta ile birlikte yepyeni PvE modu Special Opertions’da eklendi.

1024x768-loadingScreenV6_720P_-1418710534

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr