Fable Legends Steam’de olmayacak!

Son zamanlarda Steam online oyunlara olan ilgisini piyasadaki pek çok online oyunu bünyesine katarak gösteriyor. Ancak görünen o ki Steam’e bu alanda köklü bir rakip gelmeye hazırlanıyor.

Ne Gog.com ne de Origin’den bahsediyorum. Mcrosoft bahsettiğim rakibin tam kendisi gibi duruyor. Zira Microsoft Windows 10’a özel oyunlar açıklamaya başladı ve bu oyunların Steam’de olmayacağı biliniyor. Daha önce Gigantic için bu duyuruyu yapan Microsoft aynı politikayı Fable Legends için de uygulayacak ve oyun PC platformunda, Windows 10’a özel olacak. Şimdi merak edilen ise daha büyük çaplı Microsoft’a ait oyunlar için acaba aynı yol mu izlenecek?

IngaNEW

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr