Guild Wars 2: Heart of Thorns’un çıkış fragmanı yayınlandı!

NCSoft, 23 Ekim’de piyasaya çıkacak olan GW2 eklentisi Heart of Thorns için oldukça erken bir çıkış trailer’ı yayınladı.

Artık yaşını başını alan ancak yine de oldukça adanmış bir oyuncu kitlesine sahip olan Guild Wars 2 bilindiği gibi artık ücretsiz olacak ve Heart of Thorns’da bunun çıkış noktası. Elbette ücretsiz oynamak isteyenler oyunun genişleme paketlerini de istiyorlarsa satın almak zorunda kalacak, elbette buna Heart of Thorns’da dahil. Kısaca ücretsiz olan sadece ana oyun olacak.

Yayınlanan fragman neredeyse tamamen animasyondan yapılmış durumda ve oldukça da etkileyici açık konuşmak gerekirse.

Arena.Net başkanı Mike O’Brian oyunun bundan böyle F2P olacağını açıklamıştı ve oyun şu anda ücretsiz oynanabilir durumda. Mike O’Brien, var olan topluluğu korumak istediğini ve buna ek olarak yeni oyuncular çekmek ve topluluğu daha da büyütmek istediğini, oyun tecrübesinin ise değişmeden aynı akıcılık ile kalacağını açıkladı.

Peki Guild Wars 2 oyuncuları bu konuda ne düşünüyor?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr