Milyonda bir!

Bildiğiniz üzere Hearthstone’un yeni eklentisi, The Grand Tournament geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı ve oyuna tam 132 tane yeni kart geldi. Dragon’lardan, demon’lara ve az sayıda mech’e kadar uzanan kart portföyüyle birlikte oyuna yeni bir özellik daha katıldı: Inspire. Hero gücünüzü kullandığınızda çalışan inspire özelliği de oyuna yepyeni bir heyecan kattı diyebiliriz.

Asıl konumuzsa TGT paketlerini heyecanla satın aldıktan sonra yaşadıklarımızla alakalı. Bir paketten 5 tane yeni kart çıkıyor her zamanki gibi ve bazen bu paketleri bir tane Rare ve dört common ile tamamlayıp resmen çöpe atmış oluyoruz. Eğer bir Epic kart açarsak kendimizi şanslı hissediyoruz, Legendary karta kavuştuysak da dört günlük bayram ilan ediyor, olayı coşkuyla kutluyoruz.

Geçtiğimiz gün ise şahsım, Tuna Şentuna, hesabımdaki zavallı 100 gold’umla bir tane paket aldım ve inanılmaz bir şey oldu: Tek paketten -biri golden olmak üzere- 3 tane legendary kart çıkartmayı başardım! Her ne kadar bunlardan iki tanesi aynı legendary olsa da nihayetinde bir paketten 3 legendary çıkmış oldu. Hem de TGT sürümü legendary’ler!
Bu mutlu haberi de sizinle paylaştığıma göre, yeniden tek Rare çıkan paketlere geri dönebilirim…

2015-08-29 14_00_00-Hearthstone

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr