Music Man açık betada!

MMO sektöründe belki de görebileceğiniz en nadir oyun türüdür dans/ritim oyunları. Bu oyun türünün oyuncu kitlesi de sınırlı olduğundan yapımcılar pek de bu sektöre oyun yaparak riske girmek istemiyorlar. Ancak Age of Wushu’dan ve Black Gold Online’dan tanıdığımız Snail Games bu riski alarak yeni bir dans oyunu yapmaya karar verdi.

Snail Games sosyalliğin ön planda olacağı 3D dans oyunu Music Man Online’ı bugün açık betaya açtı. Açık betada şu an için beats, classic, rhythm ve slash olmak üzere dört farklı oyun modu bulunacak. Açık betayla beraber dahil olacak oyun mağazasında tüketilebilir malzemelerin yanı sıra çeşitli kozmetik ürünlerinin de yer alacağı açıklandı. Ayrıca kapalı betadaki her şeyin silineceği ve açık betada tüm oyuncuların yeni bir başlangıç yapacağı açıklandı. Ancak kapalı betada oyuncuların kazandığı özel ödüller açık beta başlamadan kazanan oyuncuların envanterlerine eklenecek. Son olarak ise kapalı betada kurduğunuz clientin kendini güncelleyerek açık betaya da hazır hale geleceği açıklandı.

3

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr