Neverwinter’ın Xbox versiyonu şimdi sadece bir eklenti geride!

MMO oyun severlerin derdine deva olan Neverwinter, iki eklenti geriden takip ettiği Xbox versiyonu için Rise of Tiamat eklentisini bugün çıkarttı.

2014 yılında PC için çıkan Rise of Tiamat şimdi Xbox kullanıcılarına sunulmuş durumda. Kullanıcıların ilk görüşleri de gayet olumlu gibi gözüküyor. Rise of Tiamat’ta da PC versiyonuna göre ufak tefek eklemeler olduğunu biliyoruz. Oyun biraz daha genişletip Tyranny of Dragons senaryosuna ve Temple of Tiamat adında yeni bir raid’e kavuşmuş durumda. Bununla da yetinmeyen Perfect World, Level 70 oyuncular için Well of Dragons adında özel bir arena ekledi.

“Bana bu kadar yetmez, tam değişiklik listesini verin bana” diyenler için söyleyelim. Rise of Tiamat’ın PC için yama listesi biraz kabarık. İşte Xbox tanıtım videosu:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr