Onigiri konsollarda!

Birkaç yıl öncesinde bugünün MOBA furyasına benzer bir dönem vardı. Ortalık anime görselliğine sahip oyunlarla dolup taşıyordu. Her geçen gün yeni bir MMORPG anime görselliğini ya da Uzakdoğu temasını oyuna işlemek için elinden geleni yapıyordu. Onigiri de işte böyle bir aksiyon MMORPG oyunu. Free-to-play olan Onigiri de oyuncular kendilerini eski Japon masallarının ve mitlerinin içerisinde buluyor. Oyunun gidişatına yön veren sekiz NPC ile şeytani güçlere karşı savaşıyorlar.

Onigiri’nin yapımcı ekibi geçtiğimiz aylarda oyunun konsollar için hazırlandığını açıklamıştı. Oyun PS4 ve Xbox One için konsollardaki yerini bugün aldı. Eğer daha önce oyunun Uzakdoğu versiyonunu indirmiş durumdaysanız, yeni çıkan batı versiyonu için tekrar oyunun sitesine girip indirmeniz gerekiyor.

wallpaper002_1600x1200

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr