Otherland’in yeni erken erişim tarihi ertelendi

Bir türlü geliştirme süreci bitmeyen ve sürekli olarak yayıncı değiştiren Otherland için Ağustos ayının ortalarında çıkan bir haberle oyunun 26 Ağustos’da Steam’de erken erişime çıkacağı açıklanmıştı. Bu tarihi boş geçen Otherland’in yapımcıları oyunun erken erişim tarihini ertelediklerini duyurmuştu.

Yeni erken erişim tarihi için beklemeye koyulduk ve sonunda Drago Entertainment oyunun yeni erken erişim tarihini açıkladı. Hiç merak etmeyin bu defa uzun bir süre beklemeyeceğiz. Açıklanan bilgilere göre Otherland 10 Eylül’de Steam’de erken erişime açılacak. Yapımcılar açıklamalarında yıllar boyu gelişim süreci sonunda birkaç günlük gecikmenin hiç bir zararı olmayacağından bahsetti ve gecikmenin bazı oyun eşyalarında son dakikada bazı düzeltmeler yapmaları gerektiği için kaynaklandığını belirttiler. Oyun erken erişiminin hem Kuzey Amerika hem de Avrupa için aynı anda açılacağını belirtelim.

04

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr