Smite Steam’de!

MOBA sektörünün farklı bir yönünü oluşturan free to play oyun Smite, son derece sevilen bir yapım. Ünlü mitolojilerdeki tanrıları ve tanrıçaları hero olarak kullanabildiğimiz oyun için sonunda beklenen hamle gerçekleşti.

Sonunda Smite pek çok free to play oyun gibi Steam’e çıktı. Steam’de free to play oyunlara karşı takındığı politikasını Smite’ı da listesine dahil ederek devam ettirmiş oldu. Eğer bir Smite hesabınız var ise hiç bir işlem yapmadan oyunu Steam’den kurup var olan hesabınızla geriş yapabileceksiniz. Yani tüm Smite oyuncuları Steam versiyonuna girerken hiçbir sorun yaşamayacak. Ayrıca oyunun Steam’de yer almasını kutlmak nedeniyle “Ultimate God Pack” ürünü Steam üzerinden 19.99$’lık fiyatıyla satışa çıkmış durumda.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr