Toy Soldiers: War Chest, Ağustos’ta geliyor!

Tower Defense ile aram hiç iyi olmadı lakin işin içine çocukluğumuzun oyuncak askerleri girince, oyun yokluğunun da etkisiyle bekler oldum bu oyunu.

Toy Soldiers: War Chest, aksiyon ile Tower Defense’i harmanlayan bu serinin üçüncü oyunu, standart versiyonunda birbiriyle çarpıştırabileceğiniz dört farklı orduya sahip ve 11 Ağustos’ta PC ve PS4 için satışa sunulacak. Eğer oyunun Hall of Fame Edition versiyonunu alırsanız (30 dolar), dört standart ordunun yanında G.I.Joe, Ezio, He-Man ve Cobra Commander ordularına da kavuşacaksınız. Eğer isterseniz bu dört kahramanı içeren Legendary Heroes Pack’i (15 dolar) veya her orduyu ayrı ayrı satın alabilirsiniz (5 dolar her biri için).

Daha önce bulaşmadıysanız aşağıda bir tanıtım videosu var, bakalım ilginizi çekecek mi?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr