World of Tanks’ın yeni oyun modları bu ay sonunda yayınlanacak!

War Thunder ve armored Warfare gibi ciddi rakiplerle karşılaştıktan sonra Wargaming World of Tanks için daha bir özenle çalışıyor gibi duruyor. Oyuna gelecek yeni Rampage modlarının bazı detayları da bu anlamda gün yüzüne çıktı.

Bu ay sonunda veya bir daha ki ayın başında yayınlanması planlanan bu yeni oyun modları yeniden canlanma noktaları, garaj savaşları, tamir noktaları, bayrak kapma, yeni topçu ve hava saldırısı yetenekleri gibi yeni oyun mekanikleri içerecek. Oyuncular harap hale gelmiş yeni Paris ve Berlin haritalarında bu modları oynayabilecekler. Her iki oyun modunda da zafer kazanmanız için farklı gereklilikler olacak. Tüm bu içerik Rubicon olarak adlandırılan 10.0 güncellemesiyle gelecek. Güncelleme tüm bunların yanında PvE için bir tutorial bölümünü de oyunculara sunacak.

amx_30_b_eng_1920x1280

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr