Yapımcılar, Overwatch için canlı yayın düzenliyor!

Blizzard’ın merakla beklenen oyunu Overwatch hakkında her geçen gün yeni bir bilgi edinmek için çıldıran oyuncuların var olduğuna kendim şahidim. Dünyada böyle birçok oyuncununda olduğuna eminim. Oynanışa ve karakterlere dair pek çok bilgimiz olsa da oyunun işleyişi, karakter ilerlemesi ve iş modeli hakkında hala cevabını bilmediğimiz sorular var.

Bu Perşembe iki farklı Twitch kanalı Haylinic ve Ellohime oyunun yapımcıları ile birlikte Overwatch’u oynayacak. Canlı yayın boyunca oynanışa dair detaylar görebileceğimiz gibi oyunun işleyişiyle ve iş modeliyle alakalı da bir takım cevaplara ulaşabileceğimizi umuyoruz. Elbette bir Twitch yayını olacağından sohbet ekranı sayesinde yapımcılara pek çok soru iletilebilecek ve merak edilen pek çok sorunun cevabını bulabileceğiz gibi görünüyor.

15979

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr