Yoksa TERA 2 mi geliyor?

Bluhole Studios’dan yeni görseller sızdı.

Aslında daha önce de Bluehole Studios’un TERA 2 üzerinde bir süredir çalıştığı dedikodusu ortalıkta dolanıyordu. Ancak yapımcı ekip bir süre sonra oyunun herhangi bir devamı üzerinde çalışmadıklarını Project W ve Project EXA adında iki yeni yapımla uğraştıklarını belirtti. Tabi bu isimler oyunların yalnızca proje adları.

Son zamanlarda bir MMORPG oyunu olacak olan ve 2012’den beri çalışmalarının sürdüğü bilinen Project EXA için bazı görseller internete sızdı. İnternete sızan bu görsellerin ise TERA’nın görsel yapısına benzemesi bir kez daha TERA 2 sorusunu akıllara getirdi.

Bu arada TERA’nın ve Vindictus’un geliştirilmesine katkıda bulunmuş olan yapımcıların bir kısmının Project EXA’da çalışıyor olması dikkat çekici bir durum.

tera2a

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr