Quo Vadis oyun geliştiricileri çağırıyor!

24-26 Nisan tarihlerinde Berlin’de gerçekleşecek etkinlikte birbirinden değerli katılımcılar ve konuşmacılar var.

Avrupa oyun sektörünün önde gelen şehirlerinden Berlin, bu yıl da sektörün en önemli etkinliklerinden biri olan QUO VADIS’ye ev sahipliği yapıyor.

24-26 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek ve dünyanın dört bir yanından oyun geliştiricileri, yayıncıları ve paydaşlarını bir araya getirecek olan konferansta 170’den fazla konuşmacı, yaklaşık 150 sunumda katılımcılarla birlikte olacaklar. Her geçen yıl daha fazla dünyaya açılan Türk oyun geliştiricileri için, bu tip etkinlikler çok önemli bir fırsat.

Bu yıl QUO VADIS’nin zengin programında sanal gerçeklikten, oyunlarda hile yapımının önlenmesine, indie oyun geliştirmeden, finansal desteklere, oyun motorları ve araçlarından topluluk bileşenlerine kadar, oyun geliştirme süreçlerinin her alanına yönelik çeşitli sunumlar ve söyleşiler bulunuyor.

Konferansın en göze çarpan konuşmacıları şunlar:
– Call of Duty: Advanced Warfare’in yaratıcısı Glen Schofield
– Ubisoft’ta çalıştığı süre boyunca Assassin’s Creed serisinin ortaya çıkışında önemli rol oynamış Patrice Désilets
– Star Wars: Battlefront’un Tasarım Direktörü Niklas Fegraeus
– Star Citizen’in geliştirici ekibinden Brian Chambers
– Worms gibi bir oyun klasiğine imza atmış Team17’nin kurucusu Debbie Bestwick

Bu isimlerin yanında Nintendo, Microsoft, Crytek, GREE, Nvidia, Niantic, EA DICE, Amazon, Doublefine Productions, Gameforge, InnoGames gibi sektörün kilit oyuncularının temsilcileri bilgi paylaşımlarında bulunacaklar.

Avrupa’nın en önemli kültür ve eğlence merkezlerinden biri olan bu benzersiz şehirde, dünyaca ünlü oyun geliştiricileriyle bir araya gelmek için www.qvconf.com/tickets adresinden size uygun katılım planlarından birini seçebilirsiniz.
Biletinizi aldıktan sonra da MeetToMatch sistemine giriş yapıp, size özel kişisel toplantı asistanınızla toplantılarınızı organize edebilirsiniz.

QUO VADIS ile ilgili daha fazla bilgi için www.qvconf.com adresini ziyaret edebilir, konferans programını ise http://qvconf.com/conference-schedule adresinden inceleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr