Silent Hill ve Bloodborne’u bir de Unreal Engine 4 ile görün!

Creative Assembly’de çalışmış 3D sanatçısı James Brady ve Battlefield 4’ün yapımında yol almış Simon Barle, Unreal Engine 4’ün marifetlerini kullanarak Bloodborne ve Silent Hill’i yeniden tasvir etmiş.

Belki hatırlayanlar olacaktır, daha önce Creative Assembly’de çalışmış bir diğer 3D sanatçısı olan Liam Tart, Unreal Engine 4 kullanarak Half-Life 2’deki City 17’yi yeniden yorumlamıştı. Bu defa aynı ofiste çalışan Liam Brady acaba Silent Hill nasıl görünürdü diye merak etmiş ve kısa bir çalışma hazırlamış.

Bunun yanında EA DICE’ta çalışan ve Battlefield 4 ile Battlefield: Hardline’ın yapımında rol almış bir diğer yetenek, Simon Barle da Bloodborne’daki Hunters Dream’i Unreal Engine 4 kullanarak yeniden yaratmış. Sizce de muhteşem gözükmüyor mu?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Riot Games Türkiye sunucularını İstanbul’a taşıdı! https://t.co/ghFGXNzBT3 https://t.co/Ui6LSfxCPm
“Speedrun” izlemeyi sever misiniz? https://t.co/VlFOtZD3YG https://t.co/8N41xkDrHx

Flickr