Titanfall 2 yıl sonuna yetişecek

Electronic Arts’ın kazanç raporlarına bakılacak olursa Titanfall 2 finansal yılın üçüncü çeyreğinde, yani yılın son çeyreğinde piyasada olacak.

Bu aynı zamanda çok büyük profilli iki yapımın (Battlefield 1 ve Titanfall 2) aynı dönemlerde piyasada olacağı anlamına geliyor. Her ikisi de online ağırlıklı oynanan oyunlar olduğundan ve büyük ilgi çekmesi beklendiğinden çoğu firmanın kaçınacağı böyle bir çakışma da EA’i endişelendirmemiş gibi gözüküyor.

Büyük ilgi toplayan ama kısa sürede oynamaktan sıkılıp unuttuğumuz ilk Titanfall oyununun aksine tek kişilik hikaye moduna da sahip olacak olan oyun PC, PS4 ve Xbox One için piyasada olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

TESO: Morrowind'in piyasaya çıkmasına sadece iki hafta kaldı... Serinin son üyesinin beta izlenimlerini yazdık.… https://t.co/ae1PAgBmDw
Xbox Live Gold Haziran ayının ücretsiz oyunları açıklandı! https://t.co/D4puVO8nKS https://t.co/2Cyy08W4ew

Flickr