Troll and I’dan hikaye fragmanı!

Farklı bir konsept üzerinden giden aksiyon ve macera oyunu Troll and I için yeni bir hikaye fragmanı yayınlandı. Fragmanda Troll ve Otto’nun yaşayacağı maceralara göz atıyoruz.

1950’lerin başında İskandinavya’da görkemli dağlar ve yemyeşil ormanların arasında yer alan Troll and I, genç bir çocuğun ve efsanevi bir trolün birbirleriyle kurdukları dostluklarının macerasını anlatıyor. Şans eseri yolları kesişen bu ikilinin yolculuklarını ve karşı karşıya kaldıkları düşmanlarla nasıl başa çıktığına şahit olacağız.

Spiral House tarafından geliştirilen ve Maximum Games tarafından yayınlanacak oyun, 21 Mart 2017’de Kuzey Amerika’da ve 24 Mart 2017’de Avrupa’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için satışa çıkacak. Oyunun hikaye fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Splatoon 2 turnuvaları için yeni websitesi duyuruldu. https://t.co/8G3d4OraJl https://t.co/GHQyrRQcZ9
İnceleme: Razer Kraken Tournament Edition https://t.co/RdpUbQzQny https://t.co/zlDUci5daL

Flickr