WH40K: Sanctus Reach duyuruldu!

Biz Dawn of War III’ü beklerken, Slitherine de sıra tabanlı yeni bir Warhammer 40.000 oyununu duyurdu: Sanctus Reach

Oyun belki tarz olarak WH40K: Regicide’ı andırabilir ancak grafik yönüne hayli ağırlık verilmiş, daha önce tatmadığımız bir WH40K deneyimi hedefleyen bir oyun ve Straylight Entertainment adlı firmanın da ilk oyunu ve ana hatlarıyla Space Wolves birliği ile Orks arasındaki savaşlar üzerine kurulu.

Oyunda “Stormclaw” ve “Hour of the Wolf” adında iki ayrı hikâye bulunacak ve onlarca farklı WH40K birimini kullanarak, masaüstü oyunlarda gördüğümüze en yakın Warhammer 40.000 evreninin tadını çıkartacağız. Oyunda WH40K’den alışık olduğumuz üzere her biriminin farklı güçleri ve zayıf noktaları var, bu yüzden pek sanmıyoruz ama bu evrene yabancıysanız başlarda birimler arasında büyük güç farkları varmış gibi gelebilir lakin oyuna ve birimlere alıştığınızda zayıf gözüken bir birimin bile büyük fark yarattığını görebileceksiniz.

Oyun ne Dawn of War’un görsel mükemmelliğine, ne de WH40K: Armageddon’un çılgın çeşitliliğine sahip. Ancak uzun zaman sonra bana bir WH40K haberini “Of bu sene ne Warhammer oyunu yaptı arkadaş!” temalı bir şeyler söylemeden yazdırmayı başardı.

Oyun Kasım ayında PC için piyasada olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr