Yerli yapım Soldiers of the Universe!

Ekim 2016 tarihinden beri yerli yapımcı Rocwise Entertainment tarafından geliştirilen Soldiers of the Universe, Steam Greenlight’ta destek bekliyor.

Tek kişilik bir senaryo modu sunacak oyunun hikayesi; Türkiye Cumhuriyeti’nin gizli askeri operasyonlarında görev alan Hakan isimli kahramanımız, devletin düşmanlarına karşı savaşmak üzere askeri operasyonları yönetecektir.

Yıllarca askeri ve çeşitli bilim dallarında eğitim alan Hakan ile yanındaki üç kahramanla birlikte teröristlere karşı amansız bir mücadeleye girecektir. Askeriye tarafından gelen istihbaratlar ile kahramanlarımız Güneydoğu Anadolu, Kuzey Suriye ve İstanbul’da çeşitli terör örgütlerine karşı operasyonlar yapacaktır.

“Unreal Engine 4” oyun motoru ile geliştirilen oyunun 2017 Mart/Nisan ayında satışa sunulması bekleniliyor. Oyunun Steam Greenlight sayfasına buradan ulaşarak destek olabilir ve daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Oyunun yayınlanan fragmanına aşağıdan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr