Attack on Titan’dan esinlenen Extinction duyuruldu!

Extinction, parkur ve havada manevralar yaparak devleri kılıçtan geçirdiğiniz bir aksiyon oyunu. Ancak bu oyunda titanlar yerine orklarla savaşıyorsunuz.

Attack on Titan’a benzemesiyle dikkatleri çekse de, Extinction’ın harikulade bir oyun olması bekleniyor. Oyun henüz pre-alpha sürümünde olsa da yayınlanan oynanış videosu bizleri heyecanlandırmaya yetti:

Oyunun hikayesi ise biraz basit; orklar insanları tarihten silmeye çalışırken siz de buna engel olmaya çabalıyorsunuz. Tabii bu oyunda asıl önemli olan hikaye değil oynanış. Küçük yaratıkları daha rahat biçerken dev olanlar için taktik geliştirmeniz gerekiyor. Ayrıca belli bir süre beklerseniz bu dev orklar kendilerini yenileyebiliyorlar. Buna ek olarak devlerin birbirinden farklı zırhları ve yetenekleri de mevcut.

2018’in başlarında Xbox One, PS4 ve PC’ye çıkacak olan aksiyon oyunu Extinction’ın tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr