Battlefield 1’de hangi ülkeler bulunacak?

EA’in ilk gün gerçekleştirdiği Battlefield 1 sunumunun ardından oyunun detayları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Bilindiği gibi firmadan yapılan açıklamada, oyunun bu yaz aylarında beta sürecine gireceği duyurulmuştu. Yeni yapılan açıklamada ise oyunda bulunan ülkeler ve multiplayer modunda hangilerinin bulunacağı konusu netlik kazandı.

Buna göre oyunda oynanabilir ülkeler arasında Osmanlı İmparatorluğu, İngiltere, Almanya, Avusturya-Macaristan, İtalya ve Amerika Birleşik Devletleri yer alacak. Birinci Dünya Savaşı’nın katılımcılarını düşünürseniz iki önemli eksik bulmak mümkün; Fransa ve Rusya

Akla elbette DLC ile bu ülkelerin eklenebileceği geliyor ve savaşın sonlarında dahil olan Amerika oyuna dahil edilirken Rusya’nın dışarıda bırakılmasının tek mantıklı açıklaması da DLC’nin satılabilmesi için Rusya pazarının hayli çekici olması ile açıklanabilir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Gran Turismo Sport lansmanında da varız! #gtsport https://t.co/LvVbJqDqTa
Xbox One X ile tanışma... https://t.co/eVbryKnUa2

Flickr