Tam da gözler Kojima’yı ararken: Death Stranding

Oyun dünyasında büyük heyecan uyandıran Kojima Productions-Sony iş birliği ilk meyvesini verdi.

KONAMI’den büyük bir gümbürtüyle ayrılan Hideo Kojima, son zamanlarda Dünya turu yapmakla ve kurduğu Kojima Productions’ı geliştirmekle meşguldü.

Kojima: “Merhabalar! Geri geldim” diyerek sahneye inanılmaz bir ambiyansla giriş yaptı. Ardından iptalinin herkesi üzdüğü korku oyunu P.T.’den de tanıdığımız ünlü aktör Norman Reedus’un üstlendiği Death Stranding’i tanıttı.

Tanıtımda kamera önce sahili sonra ölü yengeçleri ve çıplak bir adamı gösteriyor. Ardından bu adamın elindeki elektronik kelepçenin bir ucunun bebeğin kordonuna bağlı olduğunu ve yerdeki el izlerini görüyoruz. Çok ilginç bir oyun olduğunu tanıtımda görebilirsiniz. Hem Kojima’dan da başka ne beklenirdi ki?

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Onur 1 year ago | Cevapla
    Kojima'nın konferansa girişi inanılmazdı. Oyun hakkında çok bi' bilgimiz yok ama Kojima sonuçta..

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore Yıl Sonu İndirimleri başladı! https://t.co/KBW5daQViy https://t.co/wciI74IuYK
Sevilen macera oyunu Black Mirror geri dönüyor! https://t.co/SEXTiuJvJe https://t.co/A1X4UvNwKO

Flickr