Yerli yapımcılardan bir oyun daha: Beat The Game

Bağımsız stüdyo Worm Animation, bugün point&click music adventure türünde geliştirdikleri ilk oyunları olan Beat The Game‘i duyurdu.

Bu yaz Xbox One, PC, Mac ve Linux’a gelecek olan yapım, müzik yapma mekanikleri ve point & click tarzıyla tam bir adventure oyunu.

“Beat The Game hayattaki tutkularımı yansıtıyor” diyor Worm Animation’ın kurucusu Cemre Özkurt. “Büyüleyici karakterler, bilim kurgu, Avrupa sanatı ve elbette elektronik müzik. Oyuna tamamen farklı bir kişilik kazandırmak için büyük miktarda eser koyduk. Ve müzik yapım unsuruyla, oyuncuların kendi eserlerini ortaya koymasını sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Bu güzel oyunun trailerını buradan izleyebilirsiniz:

Beat The Game – Trailer 2 (Long) from Cemre Ozkurt on Vimeo.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr