Dunkirk filminin heyecanını Wargaming ile yaşamaya hazır olun!

Wargaming ve Warner Bros., Christopher Nolan’ın tarihi aksiyon filmi Dunkirk’i desteklemek için güçlerini birleştirdiler.

Firma, Christopher Nolan tarafından yazılıp yönetilen tarihi aksiyon filmi Dunkirk tahliyesini oyunculara tanıtmak ve filmi desteklemek için Warner Bros. ile güçlerini birleştirdi. Oynaması ücretsiz çevrimiçi İkinci Dünya Savaşı oyunları kategorisinde dünya lideri konumuyla ve 180 milyon kayıtlı kullanıcısıyla hem İkinci Dünya Savaşı tarihinin önemli olaylarını hem de bu olaylarda önemli rol almış savaş makinelerini oyunseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

“Dunkirk Mucizesi” adıyla da bilinen efsanevi tahliye operasyonu, 26 Mayıs – 4 Haziran 1940 tarihleri arasında gerçekleşti. Fransa sahillerinde yer alan Dunkirk’te Almanlar tarafından kıstırılan müttefik birlikler, hem İngiliz donanmasına hem de sivillere ait gemilerle güvenli bir bölgeye taşındılar. Nolan’ın Dunkirk’ü bu tarihi olayda yer alan askerlerin hikayelerinden ve anılarından esinlenerek çekildi.

Wargaming Amerika Pazarlama Müdürü Erik Whiteford konuyla ilgili düşüncelerini, “Christopher Nolan’ın yeni filmi Dunkirk’ün İkinci Dünya Savaşı’nın en unutulmaz olaylarından birini hakkıyla beyaz perdeye taşıyan bir yapıt olacağına inanıyoruz. Tarihin o dönemine duyduğumuz tutku ve heyecanı paylaşan böylesi bir sanatsal oluşuma partner olmaktan gurur duyuyoruz,” şeklinde aktardı.

Wargaming, sizi Dunkirk filminin heyecanını World of Tanks, World of Warships ve World of Warplanes’te yaşamaya davet ediyor.

Warner Bros. Pictures’ın sunduğu Dunkirk 21 Temmuz’da sinemalarda.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

E3 mesaisi başlıyor, ilk olarak sahnede EA PLAY var. Bu ay LEVEL Dergisi'nin kapağını süsleyen Star Wars Jedi: Fal… https://t.co/xlqSaYLEnq
RT @G2Bolukbasi: Adımı şurada görmenin bana verdiği heyecan anlatılamaz bile... Formula 1’in resmi sitesinde benim hakkımda bir haber olmas…

Flickr