Destiny 2’den PC oyuncularına iyi haber!

Activision’ın konsollara özel olarak piyasaya çıkarttığı ve büyük başarı kazanan oyunu Destiny, bundan sonra PC için de geliştirilecek.

Destiny 2 bilindiği gibi henüz resmi olarak duyurulmuş bir oyun değil ancak oyunun bundan sonra PC, PS4 ve Xbox One için geliştirileceği ve 2017 Sonbahar aylarında piyasaya sürüleceği konusunda çok sayıda sızıntı mevcut.

Sızıntıların bir diğeri de maalesef hikâye akışı ile alakalı. Hatırlayacaksınız, Destiny duyurulduğunda planlanan şey tek bir karakterin tüm oyun, genişleme paketi ve indirilebilir içeriklerde de hikâyenin esas oğlanı olmasıydı. Bungie’nin oyunla alakalı yeni planlarına göre ise eski karakterimiz eski oyunda kalabilir.

Bu arada Destiny: Rise of Iron’da zaten işaretini vermişlerdi ancak PS3 ve Xbox 360 için bundan sonra yeni içerik eklenmeyecek.

5561

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Gran Turismo Sport lansmanında da varız! #gtsport https://t.co/LvVbJqDqTa
Xbox One X ile tanışma... https://t.co/eVbryKnUa2

Flickr