Gears of War 4 Windows’ta daha bir başka…

Microsoft’un geçtiğimiz dönemde değişen politikası sonucu, Xbox Play Anywhere programı kapsamına alınan ve Windows 10’da da piyasaya çıkacak olan Gears of War 4’ün özel içerikleri açıklandı.

Elbette oyuncular da çok daha güçlü bir donanım desteğini arkasında toplamış Windows 10 versiyonunun, Xbox One versiyonuna göre basit bir port mu olacağı yoksa ekstra içerikler ve teknik bonuslardan faydalanıp faydalanmayacağı konusunda merak içindeydi. Microsoft’tan gelen açıklamalar ise oyunun basit bir konsol portu olmayacağı yönünde.

Buna göre PC versiyonunda tek kişilik hikaye modu 30fps ile sınırlı olmayacak ve yüksek işlemci gücü ve ekran kartı performansı sayesinde de oyun ulta-wide dahil her türlü çözünürlüğü yüksek bir optimizasyon ile destekleyecek. Bunu duymak güzel çünkü Gears of War: Ultimate Edition’ı tam detaylarda oynamak için binlerce lira değerinde çok güçlü bir donanıma ihtiyaç duyuyordu oyuncular ve o donanımı karşıladığınızda bile teknik problemler peşinizi bırakmıyordu.

Bunun yanında Xbox One versiyonundan farklı olarak isteğe bağlı olarak 4K çözünürlükte kaplamalar, klavye ve mouse tuşlarını kişiselleştirme desteği, bilgisayarınızın performansını test edebileceğiniz bir benchmark modu ve çok daha detaylı grafik detay ayarları da (28 adet) oyunculara sunulacak.

Coalition Games tarafından geliştirilen oyun 11 Ekim 2016 tarihinde Windows 10 ve Xbox One için piyasaya çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr