Starbound nihayet çıktı!

Alfa aşamasıyla birlikte beş yıllık bir geliştirme ve erken erişim aşamasını geride bırakan Starbound nihayet geçtiğimiz gün 1.0 versiyonuna ulaştı.

Indie oyun severlerin en fazla tuttuğu firmalardan olan Chucklefish tarafından geliştirilen yapımın 1.0 versiyonunda, oyunun içeriği biraz daha genişletilmiş ve rastgele yaratılan gezegenler de tekdüzelikten biraz daha uzaklaşmış durumda.

Bu geliştirmelerin içine yeni zindanlar, yeni köyler, yeni stilize grafik efektleri ve biyom da dahil. Ayrıca yeni yan görevler, elden geçirilmiş pet’ler, crafting özellikleri, mürettebat ve gemi upgrade’leri gibi ciddi değişiklikler söz konusu.

Oyun erken erişimdeki fiyatını da aynen muhafaza etmeye devam ediyor. Erken erişime çıktığının daha birinci ayında 1 milyon adetlik satış rakamını geride bırakan Starbound’u halen 24 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Ayrıca “Nedir olay?” diyenler için de 5.5 dakikalık bir çıkış fragmanı mevcut, inceleme için de LEVEL Ağustos sayısını bayinizden istemeyi unutmayın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr