Gears of War 4’e hazır mısınız?

Microsoft Xbox’ın sevilen FPS oyunu Gears of War 4 E3 konferansında tanıtıldı.

Bilindiği gibi Microsoft, son dönemde Xbox One’ı Windows 10 ile cross-platform olarak konumlandırma gayretinde ve kısa zaman önce piyasaya çıkan Gears of War: Ultimate Edition da bunun örneklerinden biri. Her ne kadar Batman: Arkham Knight’a kök söktürecek derecede bug’lı olsa da, gerek Xbox’ta satın aldığınızda Windows 10’da oyunun size hediye ediliyor olması, gerekse Windows 10’da sadece 49 TL fiyat etiketi ile satışa sunulması sayesinde oyun oldukça ilgi çekti.

Gears of War 4’e gelirsek, resmi olarak oyun Xbox One yanında 11 Ekim’de PC’ye de gelecek olan oyunu dört gözle bekliyoruz.

Ayrıca tanıtım videosunun sonunda bir şey daha öğrendik. Marcus Fenix yaşıyor! Yaşlanmış olsa da hala eski karizmasını koruyor diyebiliriz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr